Jak działa Generator Plazmy RPZ-14
Generator działa poprzez emisję fal plazmatycznych. Fale naładowanych cząstek energetycznych posiadają konkretną częstotliwość rezonansową, która rozbija strukturę molekularną patogenów.
Generator Plazmowy Rife`a nie posiada oporowości, dzięki czemu może dotrzeć do każdej, nawet najtrudniej dostępnej, komórki naszego ciała. Jest on oczywiście wyjątkowo skuteczny. Dodatkowym atutem jest fakt, iż zabiegi są bezinwazyjne, nie powodują skutków ubocznych oraz są całkowicie bezbolesne. Dzięki fali plazmatycznej urządzenia możliwe jest usunięcie wszystkich pasożytów i patogenów.
Częstotliwości rezonansowe patogenów są dużo niższe (od kilku do kilku tysięcy Hz) od częstotliwości komórek człowieka (1 562 000 do 9 457 000 Hz), dzięki czemu terapia nie wpływa negatywnie na nasze funkcje życiowe. Gdy usuwamy pasożyty jelitowe dzieje się to bez szkody dla naszej flory bakteryjnej, gdyż jej spectrum częstotliwości nie jest używane w trakcie zabiegu.
Zastosowanie
Jest on stosowany na szeroką skalę w USA, Kanadzie, Czechach, Słowacji i innych krajach, gdzie działają także ośrodki badawcze tej metody. W odróżnieniu do bardzo popularnych w Polsce zabiegów prądowych typu Zapper lub metoda Mora, generator plazmowy Rife’a ma 100% skuteczności, ponieważ nie ma oporowości i dociera do każdej komórki w naszym ciele, nawet tam, gdzie prąd nie może, miedzy innymi (mózg, jelito cienkie, kości, szpik kostny, wnętrza narządów, gałka oczna). Zabiegi są bezpieczne, bezbolesne i bezinwazyjne, przeprowadzane na certyfikowanym urządzeniu.
Jedynym skutkiem ubocznym plazmoterapii jest syndrom Jarischa Herxheimera – zwanym Herxem. Pojawia się on na skutek toksyn, powstających przy rozpadaniu się komórek patogennych, gdy nasz organizm nie nadąża ich usuwać.
Jak działa Generator Plazmy RPZ-14
Urządzenie Rife’a generuje energię radiową, która następnie zostaje zamieniona na inny rodzaj energii – falę plazmatyczną. Energia fali radiowej nie jest tą, która wykonuje właściwą pracę, chociaż panuje pogląd, że ma ona w tym swój udział. Główną pracę wykonuje fala plazmatyczna generowana przez tubę plazmową, to właśnie wyładowania plazmowe stanowią medium transmisji impulsów elektromagnetycznych oddziałujących na różnego rodzaju drobnoustroje. Energia fali plazmatycznej jest w stanie przenikać przez zbrojone ołowiem ściany i nie stanowią dla niej przeszkody zarówno klatki Faradaya, jak i stalowe pojemniki. Inna fala, której źródłem jest również tuba plazmowa to fala świetlna, która zmienia się w zależności od wszystkich wymienionych czynników. W terapii Rife’a używa się tuby wypełnionej gazem, najczęściej jednym ze szlachetnych (argon, neon lub pewną ich kombinację). Przy pomocy fal radiowych następuje emanacja fali plazmatycznej, której właściwością jest przyłączanie się do składników komórki i rezonowanie z nimi. Kiedy komórka zostaje poddana działaniu elektrycznego impulsu lub impulsu świetlnego o odpowiedniej mocy i czasie trwania, w jej zewnętrznej ściance tworzą się pory. Jest to efekt zwany „elektroporyzacją”. Elektroporyzacji ulegają wszystkie komórki, mikroorganizmy i wirusy. Przy odpowiedniej intensywności i odpowiednio długim czasie oddziaływania wytworzone pory są nieodwracalne (nie zasklepią się), w wyniku czego zaburzona zostaje osmotyczna równowaga komórki, która w następstwie tego zamiera lub w niektórych przypadkach eksploduje. Na tym właśnie polega mechanizm niszczenia drobnoustrojów opracowany przez Rife’a. Nagrane kamerą wideo testy laboratoryjne dowodzą szczególnej skuteczności urządzenia przeciwko różnego rodzaju chronicznym infekcjom. Przeprowadzono tysiące zwieńczonych sukcesem testów na zakażonych zwierzętach. Wiemy też, że częstotliwości Rife’a nie polegają na prostym zabiciu mikroorganizmów. Pole energetyczne tworzone przez jego maszynę promieniową pomaga również normalizować funkcję tkankową, wnosząc do ciała życiodajne elektrony. Elektrony pomagają m.in. zredukować liczbę wolnych rodników w układzie, uśmierzając w ten sposób stan zapalny.